Restoranlar İçin Üyelik Modelinin Belirlenmesi

www.Neyiyek.Com üzerinde işletmeler için 2 farklı üyelik modeli bulunur.İşletmeler aylık abonelik paketini seçebilir veya %5 komisyonla çalışabilir.Komisyon oranı ile çalışmak isteyen işletmelerden her sipariş için %5 komisyon kesilir ve bu oran işletme hesabına yansıtılır.Komisyon ödemeleri,her ayın sonunda yapılmaktadır.

Restoran Ekleme

Siteye kayıt olan işletmeler,işletme hesabına girerek,önce yemek kategorisi oluşturular ve ardından yemek menüsü girişini yamamlarlar.Bu işlemin nasıl yapılacağı hakkında bilgi almak istiyorsanız,Nasıl Çalışır butonuna tıklayın! Sisteminiz sizi bu konuda yönlendirecektir.

Bu işlemi bizim yapmamızı istiyorsanız,lütfen gerekli bilgileri (yemek menüsü,logonuz ve varsa menü resimlerini) info@www.Neyiyek.Com adrese gönderin.Tarafımızdan yapılacak menü girişi bedeli: 25+KDV tl dir buna logonuz yoksa,temsili bir logo'da dahildir.

Dine in Nedir

Dine in daha çok yurt dışında bilinen bir sistemdir.Özel bir gün düşünün veya kalabalık bir misafir topluluğu,dışarıda yemek yemek istiyorlar.Yemek siparişi 24 bu alanda size değerli restoran sahiplerini de yanlız bırakmadı.Gelişmiş sistemimiz sayesinde online masa rezervasyonu alabilir,kaç kişilik yer kaldığını anlık oalrak müşterilerinize aktarabilirsiniz.Türkiye'nin ilk dine in restoran sistemine kayıt olmak için buraya tıklatın!


Kampanyaları Kaçırma Abone Ol