Neyiyek.com, Türkiye'de , an itibariyle 20000 Bin Aşkın seçkin restoranla hizmet vermektedir. Yemek Sipariş teslimatında 3. sırada bulunan , Gece, Gündüz, 7/24 yemek.Türkiyenin Her Bölgesine teslimatı yapılmaktadır,


Türkiye'nin, 2. en büyük,  yemek sipariş sitesi Neyiyek.com, Hızlı servis, Kolay kullanım, Mutlu müşteri memnuniyeti ilkelerini benimseyerek yoluna devam ediyor.


Türkiye Yemek Siparişi hizmet alanımızı genişletmek için, var gücümüzle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz, Lütfen oturduğunuz ilçe, veya mahallelerde Neyiyek.com da restoran bulamazsanız bizimle irtibata geçin, en kısa sürede sizin mahallenizde'de hizmet vermek için çalışalım.


Türkiyenin En ücra mahallelerinde bile Neyiyek.com'dan yemek siparişi verebilecek, onlarca restoran bulabilirsiniz.


Neyiyek.com da Köfte,Döner,Etliekmek,Diyet Menüleri,Ünlü Alakart Restoanlardan Yemekler,Tost,Kebap Dahada Fazlası Hepsi Neyiyek.com da Sende Biz Getirelim.


Sizlere Daha iyi Hizmet Etmek İçin Buradayız....

Hemen Yemek Siparişi Ver

Restoran Öner

Ücretsiz Restoran Ekle

Sıkça Sorulan Sorular


1.Neyiyek.com sisteminin diğer komisyon alan siteden farkı nedir ?
Diğer siteler komisyon alır Ve Paket Ücreti Alır.Neyiyek.com Komisyon veya Paket Ücreti almaz ve Yıllık sabit bir ödeme de Almaz. Sipariş için Paket Ücreti Veya komisyon talep etmez.Sizler Yeterki Satış Yapın ve Kazanç Saglayın.

2.Kendi internet sitemiz var, neden Sizin Sisteminizi Kullanalım ?
Kendi siteniz varsa sadece Bir Yerden sipariş Alırsınız,Neyiyek.com da Üye Olursanız Sipariş Oranınız Daha Artar .

3.Ben yeni bir sistemle uğraşmak istemiyorum, neden sizi tercih etmeliyim ?
Neyiyek.com Sistemini 10 dakikalık bir kullanım ile kolayca öğrenebiliyorsunuz. Mevcut kullandığınız sistemler ile benzer ekranlara sahip olduğu için diğer sistemi kullanan müşterilerimiz hiçbir ek eğitime gerek duymadan hızlıca sisteme adapte olabiliyorlar.
Ve Neyiyek.com Siz Restoranlara Özel Restoran Mobil Uygulaması Mevcut.

4.Neyiyek.com Sistemi bana ne kadar bir maliyet avantajı sağlayacak ?
Örneklemek gerekirse diğer siteden günde 50 sipariş aldığınızı düşünelim, siparişlerin de ortalama 18 TL olduğunu düşünelim. 40x18 = 720 TL Günlük online sipariş cironuz ve ortalama %10 komisyon ödediğinizi düşünürsek günde 72 TL ayda 2160 TL site komisyonu ödüyorsunuz. Bu da yıllık 26.280 TL lik bir gider olarak size yansıyor. Neyiyek.com Sistemine ayda ve veya Yılda Komisyon Ücreti Veya Paket Ücreti Ödemezsiniz.Ne Kadar Satış yaparsanız O kadar Sizin Karınız Olur.

5.Kendi sistemime müşterileri nasıl çekeceğim ?
Neyiyek.com Sistemi kolay uygulanabilir kampanya yapısı sayesinde müşterilerinize ilk siparişleri için belirli tutarda indirim ya da para puan verebiliyorsunuz. Ayrıca her siparişte geçerli olacak bir para puan kampanyasıyla sürekliliği sağlayabilirsiniz. Örneğin ilk siparişe %12 indirim verdiğinizi ve her siparişe %7 para puan verdiğinizi düşünelim. Öncelikle indirimi gören müşterileriniz kayıt olarak sisteme dahil olacak sonrasında verdiğiniz %7 para puanlar sayesinde tekrar diğer siteden sipariş vermek yerine kendi sisteminizi kullanacak, böylece 20. aynı siparişi verdiğinde yemeği biriktirdiği para puanlarla bedavaya getirmiş olacak. Siz komisyon ödemekten kurtulacaksınız, müşteriniz ise bedava yemek yiyecek.

6.Elimde mevcut müşterilerimin telefon numaraları var, kendi sistemimi bu müşterilere duyurabilir miyim ?
Sizden alışveriş yapmış ve ticari ilişkiniz olan müşterilerinize SMS yoluyla ulaşabilirsiniz. Ancak bu hizmeti profesyonel bir kurumdan almanız ve müşterinize istediği zaman sms listesinde ayrılma imkanı sunulması gerektiğini hatırlatırız.

7.Diğer yemek sitesi ile yaptığım sözleşmeye aykırı herhangi bir durum var mıdır ?
Diğer yemek sitesi genel sözleşmesi ile hiçbir aykırı durum bulunmamaktadır. Hatta rekabet kurulunun verdiği ceza ile sözleşmelere eklenen yeni madde sayesinde kendi sitenizde istediğiniz indirimi yapabilir fiyatlarınızı farklılaştırabilirsiniz.

8.Sipariş geldiğinde takip sayfam açık değilse ya da elektrik/internetim kesildiyse nasıl haberim olacak ?
Neyiyek.com Çağrı Merkezi, siz siparişi 5 dk içinde onaylamaz ya da reddetmezseniz otomatik olarak belirlenmiş olan telefonu arayarak bilgi verecektir.

9.Müşteri bilgilerini ve puanlarını görebilecek miyim ?
Neyiyek.com Sisteminde tüm müşteri bilgilerini cep telefon numarası, kaç sipariş verdiği, email adresi ve kazandığı puana kadar detaylı olarak paneliniz üzerinden sunulmakta ve bu sisteme istediğiniz zaman erişebilirsiniz.

10.Ücretsiz Anlık Mobil Bildirim ne demek ?
Örneğin Whatsapp vb. uygulamalarda olduğu gibi sizin uygulamanızı indiren müşterilerinize ücretsiz ve sınırsız mobil bildirim mesajı gönderebiliyorsunuz. Bu bildirimler sizin uygulamanızın logosu ile birlikte müşterinizin telefonuna gidiyor ve tıkladığında sizin uygulamanız açılıyor. Özellikle satış arttırma ve etkileşim konusunda anlık mobil bildirimlerin Neyiyek.com kullanan işletmelerin çok işine yaradığını söyleyebiliriz.

Siparişlerinizi İster mobil Uygulamada İster Masaüstü Restoran Panelinden Takip Edin.

Şifreleriniz ise Hepsi Aynı Şifredir yani ilk Kayıt olduğunuz Şifre Neyse Neyiyek.com Kullandığınız Tüm Uygulamar veya Panellere Aynı Şifre ile Girebilirsiniz.Tekrar Şifre Oluşturmanıza Gerek Yoktur.

Restoran Masaüstü Panel Sipariş Takip Sistemi Restoran Panel Girişi

Restoran Panel Giriş Resimleri

 

Sizlerde Neyiyek.com Restoran Mobil Aplikasyonunu İndirin. Ve Siparişlerinizi Takip Edin.

Restoran Sipariş Mobil Uygulama Tıkla İndir Sadece Restoran Sahiplari Kullanabilir.

Restoran Sahipleri Neyiyek.com Restoran Sipariş Aplikasyon Sistemi İle Daha Rahat Siparişlerini Takip Edebilirle.Tasarım Harıkası Kullanıcı Ara yüzü ile Restoran Sahiplerine Sunuldu.

 

Restoran Sipariş Mobil Uygulama Resimleri

2.png

 

Neyiyek.com Sizlere Sunduğu Bir Özellik Daha Var.

Neyiyek.com Kurye Sistemi.Artık Kuryenizin Nerede Olduğunu Veya Kuryenizin Siparişi Teslim Ettimi Gibi Kafanızı Karıştırcak Soruları Neyiyek.com Sizlere Çözdü.Ve Sizlere Neyiyek.com Kurye Takip Sistemi Yaptı.

Kuryeniz Bu Linki Gönderin Telefona İndirip Ve Siz Kuryeniz İçin Bir Hesap Açın ve Kuryeniz Giriş Yapsın.

Kurye Mobil Uygulama İndirme Linki

Kurye Mobil Uygulama Resimleri

     

Restoran Sahipleride Kuryelere Burdan Hesap Açıp veya Kuryelere Burdan Sipariş Ataması Yapabilirler

Restoran Kurye Takip Sistemi : Restoran Takip Sistemi

Restoran Kurye TAkip Sistemi Resmi

   

Şifreleriniz ise Hepsi Aynı Şifredir yani ilk Kayıt olduğunuz Şifre Neyse Neyiyek.com Kullandığınız Tüm Uygulamar veya Panellere Aynı Şifre ile Girebilirsiniz.Tekrar Şifre Oluşturmanıza Gerek Yoktur.

 

Neyiyek.com Sizleri Düşünerek Extra Restoranlar için Stok Programı Yaptı.

Kısacası Yemeklerinizin Stoklarınızı ve işletmenizin Stok Yönetimini Yapın.

Restoran Stok Programı Girişi : Neyiyek.com Stok Yönetim Programı Girişi

Stok Yönetim Giriş Panel Resimleri

   

Neyiyek.com Sizlere Daha Kullanışlı ve Daha Yenilikli Sistemler Üretmeye Devam Ediyoruz.

11.Sistemi aldığımda ne kadar zamanda kuruluyor ve benim ne yapmam gerekiyor ?
Sistemimize Kayıt Olduğunuzda İlk gün içinde aktif hale gelir ve hemen sipariş almaya başlayabilirsiniz. Sizden sözleşme bilgi formu üzerindeki restoran adı , telefon numarası gibi temel bilgiler ve menü bilgilerinize ulaşabileceğimiz bir döküman ya da internet sitesi adresi talep edilir ve siz hiçbir uğraşa girmeden anahtar teslim mobil uygulamalarınız ve siteniz kurulur.

12.Diğer Yemek sitesinden uygulama yaptırdım ancak hiç sipariş gelmiyor, sizde nasıl oluyor da sipariş geliyor ?
Diğer yemek sitesi fonksiyonel olarak size sipariş almayı sağlayan bir mobil uygulama sağlasa bile kesinlikle komisyonsuz sipariş almanızı istemediği için böyle bir sistemi size satmaktadır. Bu sisteme dahil uygulamada müşterinize bir para puan , indirim vb imkan sağlayamadığınız için müşterileriniz haliyle sadece siz komisyonsuz sipariş alın diye bu uygulamayı kullanmayacaktır. Ayrıca yemek sitesindeki panelinizi kapattığınızda otomatikman uygulamanız da kapanmış olacaktır.

13.Paket Servisinde online ödeme almak mümkün mü ?
Sistemimiz Sadece Kapıda Ödeme Olarak Aktifdir.Online Ödeme Şuan İçin Kapalıdır.

14.Kendi Reklamınızı Kendiniz Yapın Ve Siparişlerinizi Arttırın.

Biz Neyiyek.com Olarak Sizlere Hergün 1000 Sipariş Vadi Vermeyiz.Sizin Restoranınızın Günde Kaç Sipariş Alacağınızı Bilemeyiz.Ama Şunu Diyebilirimki Neyiyek.com Restoran Logosunu Camınıza Asıp veya Motokuryenize Asıp Veya Araba ile Paket servisi Yapıyorsanız Oraya Asmanız veya Logolu Poşetlerinize Bizim Logomuzuda Bastırıp Burdanda Online Siparişi Verebilirsiniz.Diye İşte Günlük Sipariş Limitini Sizler Belirlersiniz.Bizler Sizler için Bu Sistemi Ücretsiz Yaptık.

 

Neyiyek.com

Sizler Var Olduğunuz Sürece Bizler de Burada Hizmet Vermeye Devam Edeceğiz.

Restoran sahipleri siteye kayıt olmak için Restoran Ekle sekmesine tıklar ve siteye üye olur.Üyelik işlemi sonrası satıcı hesap paneline giriş yapar.Sağ üst menüde bulunan restoran bilgilerini ayarla menüsüne tıklar ve sisteme gerekli bilgileri girer.Eğer bu işlemi tecrübeli ekibimizin yapmasını isterseniz, info@neyiyek.com adresinze restoran menü bilgilerinizi gönderin,tecrübeli ekimiz yemek menünüzü en iyi şekilde sisteme girsin.

Restoran konumunuzu belirlemek için: KONUMUMU OTOMATİK BELİRLE sekmesine tıklayabilir yada manuel olarak konumumun belirlenmesi istenirse, http://www.latlong.net adresini ziyaret ederek enlem ve boylam bilgileri bu siteden temin edilir.

Sipariş Durumunu Ayarla

Bu menüden,verilen siparişin alıcıya nasıl yansıyacağını belirlersiniz.Örneğin bir müşteri,mobil uygulama kullanarak online sipariş verir,yönetim panelinde sipariş durumunu nasıl ayarlarsanız,sipariş durumu alıcıya böyle yansır.

Ör:Beklemede,İptal Edildi,Teslim Edildi gib.

Menü Kategorileri

Bu menüden satışa sunacağınız yemek çeşitleri için kendi yemek kategorilerinizi oluşturabilirsiniz.

Örn: Kebablar,Pideler,Soğuk Mezeler vs.

Boyut

Bu menüyü kullanarak,satışa sunacağınız yemek çeşitişlerini boyutlandıra bilirsiniz.

Ör: Büyük boy pizza,küçük boy pizza,250 grm köfte vs.

İlave Ürün Kategorileri

Bu menüden ilave ürün kategori oluşturursunuz.

Örn: Tatlılar,İçecekler

İlave Ürün

Bu menüden satışa sunacağınız yemeklerin yanına ilave ürünler ekleyebilirisiniz.

Malzeme Seçenekleri

Bu menüden müşterilerinize kendi malzemelerini seçme olanağı sunarsınız.

Pişirme Tercihi

Bu menüden müşterilerinize pişirme tercihi sunabilirsiniz.

Ör: Az pişsin,çok pişsin vs.

Yemek Satışına Başla

Bu menüyü kullanarak yemek satışına başlayabilirsiniz.Yukarda oluşturduğunuz tüm bilgiler bu menüde karşımıza çıkacaktır.Eğer bir bölümde hata yaptığınızı düşünüyorsanız,o menüden tekrar düzeltme yapabilirsiniz.

Sipariş Mesafe Ayarları

Bu menüden kuryeniz için sipariş mesafelerini belirlersiniz.

Minimum Sipariş Ayarları

Bu menüden verilecek minimum sipariş miktarını belirlersiniz.

İndirim Fırsatı Oluştur

Bu menüden müşterileriniz için indirim fırsatları oluşturabilirsiniz.

Resim Ayarları

Bu menüden restoran veya yemek çeşitlerimizi içeren resim galerileri oluşturabilirsiniz.

Akıllı Telefonlar İçin Restoran Sipariş Yönetim ve Kurye Takip Programları

Restoran Sipariş Yönetimi Telefon uygulamasını,bu adresten indirin ve yine site üzerinde belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifre ile mobil programa giriş yapın!


Restoran Mobil Sipariş Uygulamasi indirin sadece restoran sahipleri inderebilir....   İndir


Restorantın Kuryeleri İçin Kurye Takip uygulaması indir

Kampanyaları Kaçırma Abone Ol